Hem : Produkter : UPS, strömförsörjning : Strömadaptrar : Lenovo
Lenovo - Strömadapter - AC 100-240 V - 65 Watt - svart - CRU - för ThinkEdge SE30 11NA, 11NB, 11NC, 11NJ; SE50 11RH, 11RJ; SE70 12A6, 12A7
Information
TillverkareLenovo
Artnr
4X21J08876
EAN
0195892049555
| Allmänt |
| Typ av enhet | Strömadapter - extern |
| Färg | Svart |
| Nätdel |
| Inspänning | AC 100-240 V |
| Erforderlig frekvens | 50 - 60 Hz |
| Effektkapacitet | 65 Watt |
| Diverse |
| Standarder som följs | CB, CCC, CECP, BSMI, Morocco, NOM, PSB, SII, TUV GS, Ukraine, UL, RCM, ISC, SONCAP, Kvalitet, TUV S, INSM, KUCAS, KC, KCC, NRCAN, CU, BIS |
| Typ av prissättning | Customer-replaceable Unit (CRU) |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 1 år |
| Miljöparametrar |
| Min temperatur vid drift | -20 °C |
| Max temperatur vid drift | 60 °C |
| Luftfuktighet vid drift | 8 - 80% |
| Mått och vikt |
| Bredd | 12.9 cm |
| Djup | 5.3 cm |
| Höjd | 3 cm |
| Vikt | 280 g |
| Mått och vikt (brutto) |
| Emballagets bredd | 26.4 cm |
| Emballagets djup | 11 cm |
| Emballagets höjd | 5.3 cm |
| Emballagets vikt | 650 g |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | Lenovo ThinkEdge SE30 11NA, 11NB, 11NC, 11NJ Lenovo ThinkEdge SE50 11RH, 11RJ Lenovo ThinkEdge SE70 12A6, 12A7 |
|