Hem : Produkter : Tillbehör : Väskor - övriga : dbramante1928
dbramante1928 Nuuk - Baksidesskydd för mobiltelefon - bulk - återvunnen plast - svart - för Samsung Galaxy S26 Ultra
Information
Tillverkaredbramante1928
Artnr
RESUBL004426
EAN
5711428044266
| Allmänt |
| Bredd | 8.1 cm |
| Djup | 1.4 cm |
| Höjd | 16.7 cm |
| Vikt | 29 g |
| Material | Återvunnen plast |
| Färg | Svart |
| Väska |
| Typ | Skydd |
| Rekommenderad användning | För mobiltelefon |
| Fodraltyp | Baksidesskydd |
| Egenskaper | Återvinningsbar, raised camera edges, raised screen edges, easy-to-press buttons |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | Samsung Galaxy S26 Ultra |
|