Hem : Produkter : Tillbehör : Väskor - övriga : dbramante1928
dbramante1928 Nuuk - Baksidesskydd för mobiltelefon - bulk - plast - svart - för Samsung Galaxy S26
Information
Tillverkaredbramante1928
Artnr
RESSBL004425
EAN
5711428044259
| Allmänt |
| Bredd | 7.3 cm |
| Djup | 1 cm |
| Höjd | 15 cm |
| Vikt | 32 g |
| Förpackningstyp | Parti |
| Material | Plast |
| Färg | Svart |
| Återvunnet produktinnehåll | 100 % - tillverkad av återvunnen plast |
| Väska |
| Typ | Skydd |
| Rekommenderad användning | För mobiltelefon |
| Skydd | Stötskydd, kameraskydd, skärmskydd, stötskydd |
| Fodraltyp | Baksidesskydd |
| Emballagets mått (BxDxH) / vikt | 9 cm x 1.3 cm x 17 cm / 37 g |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 2 år |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | Samsung Galaxy S26 |
|