Hem : Produkter : Tillbehör : Väskor - övriga : dbramante1928
dbramante1928 Nuuk - Baksidesskydd för mobiltelefon - bulk - återvunnen plast - svart - för Samsung Galaxy S26+
Information
Tillverkaredbramante1928
Artnr
REEDBL004424
EAN
5711428044242
| Allmänt |
| Bredd | 7.8 cm |
| Djup | 1 cm |
| Höjd | 16 cm |
| Vikt | 27 g |
| Material | Återvunnen plast |
| Färg | Svart |
| Väska |
| Typ | Skydd |
| Rekommenderad användning | För mobiltelefon |
| Fodraltyp | Baksidesskydd |
| Egenskaper | Återvinningsbar, raised camera edges, raised screen edges, easy-to-press buttons |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | Samsung Galaxy S26+ |
|