Hem : Produkter : Tillbehör : Väskor - övriga : dbramante1928
dbramante1928 Costa Rica - Baksidesskydd för mobiltelefon - plast, silikon - nattsvart - för Samsung Galaxy A37
Information
Tillverkaredbramante1928
Artnr
CR37NIBL6951
EAN
5711428069511
| Allmänt |
| Bredd | 8.2 cm |
| Djup | 1 cm |
| Höjd | 16.5 cm |
| Vikt | 40 g |
| Material | Plast, silikon |
| Yta | Mjuk |
| Färg | Nattsvart |
| Återvunnet produktinnehåll | 100 % - tillverkas av återvunnen plast och silikon |
| Väska |
| Typ | Skydd |
| Rekommenderad användning | För mobiltelefon |
| Skydd | Stötskydd, skärmskydd, kameraskydd |
| Fodraltyp | Baksidesskydd |
| Emballagets mått (BxDxH) / vikt | 117 cm x 2 cm x 20.7 cm / 82 g |
| Egenskaper | Comfortable grip, upphöjda kanter, easy-to-press buttons, 100% recycable, custom-fit design, 3 lager, slim, stöd för trådlös laddning |
| Skyddsfunktioner | Halkfritt grepp |
| Standarder som följs | Global Recycle Standard (GRS) |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 2 år |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | Samsung Galaxy A37 |
|