Hem : Produkter : Tillbehör : Väskor - övriga : dbramante1928
dbramante1928 Bergen Pro - Vikbart fodral för mobiltelefon - bulk - plast - svart - för Samsung Galaxy S26+
Information
Tillverkaredbramante1928
Artnr
REEDBL004421
EAN
5711428044211
| Allmänt |
| Bredd | 8.5 cm |
| Djup | 1.7 cm |
| Höjd | 16.7 cm |
| Vikt | 82 g |
| Förpackningstyp | Parti |
| Material | Plast |
| Färg | Svart |
| Återvunnet produktinnehåll | Tillverkad av återvunnen plast |
| Väska |
| Typ | Skydd |
| Rekommenderad användning | För mobiltelefon |
| Fodraltyp | Vikbart fodral |
| Öppen typ | Sida |
| Egenskaper | Foldable back |
| Skyddsfunktioner | Ställfunktion |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 2 år |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | Samsung Galaxy S26+ |
|