Hem : Produkter : Tillbehör : Väskor - övriga : Otter Products
OtterBox Symmetry Series Clear - Baksidesskydd för mobiltelefon - polykarbonatskikt, syntetiskt gummi - klar - för Samsung Galaxy S26
Information
TillverkareOtter Products
Artnr
77-99970
EAN
0840434746880
| Allmänt |
| Bredd | 7.578 cm |
| Djup | 1.234 cm |
| Höjd | 15.365 cm |
| Vikt | 31.55 g |
| Förpackningstyp | Detaljhandel |
| Material | Polykarbonatskikt, syntetiskt gummi |
| Färg | Klar |
| Återvunnet produktinnehåll | 40 % - gjord av återvunnet material |
| Väska |
| Typ | Skydd |
| Rekommenderad användning | För mobiltelefon |
| Skydd | Fallskydd, reptålig |
| Fodraltyp | Baksidesskydd |
| Egenskaper | Stöd för trådlös laddning, upphöjda kanter, built-in anchors, ultraslimmad design |
| Skyddsfunktioner | Inbyggda magneter |
| Standarder som följs | MIL-STD-810G 516.6 |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 7 år |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | Samsung Galaxy S26 |
|