Hem : Produkter : Tillbehör : Väskor - övriga : Otter Products
OtterBox Symmetry Series Clear - Baksidesskydd för mobiltelefon - polykarbonat, syntetiskt gummi - stardust (genomskinligt glitter) - för Samsung Galaxy S26 Ultra
Information
TillverkareOtter Products
Artnr
77-99981
EAN
0840434747108
| Allmänt |
| Bredd | 8.291 cm |
| Djup | 1.405 cm |
| Höjd | 16.767 cm |
| Vikt | 37.25 g |
| Förpackningstyp | Detaljhandel |
| Paketdetaljer | Återvinningsbar förpackning |
| Material | Polykarbonat, syntetiskt gummi |
| Färg | Stardust (genomskinligt glitter) |
| Återvunnet produktinnehåll | 40 % - tillverkad av återvunnen plast |
| Väska |
| Typ | Skydd |
| Rekommenderad användning | För mobiltelefon |
| Skydd | Fallskydd, kameraskydd |
| Fodraltyp | Baksidesskydd |
| Egenskaper | Built-in anchors, raised edges around the camera, stöd för trådlös laddning, ultraslimmad design |
| Skyddsfunktioner | Inbyggda magneter |
| Standarder som följs | MIL-STD-810G 516.6 |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | Samsung Galaxy S26 Ultra |
|