Hem : Produkter : Tillbehör : Väskor - övriga : Otter Products
OtterBox React Series - Baksidesskydd för mobiltelefon - svart - för Google Pixel 10a
Information
TillverkareOtter Products
Artnr
77-000216
EAN
0840434752942
| Allmänt |
| Bredd | 7.88 cm |
| Djup | 1.23 cm |
| Höjd | 15.89 cm |
| Vikt | 33.06 g |
| Paketdetaljer | ProPack |
| Färg | Svart |
| Återvunnet produktinnehåll | 40 % - gjord av återvunnet material |
| Väska |
| Typ | Skydd |
| Rekommenderad användning | För mobiltelefon |
| Skydd | Droppskydd, kameraskydd, skärmskydd, reptålig, skrapskydd |
| Fodraltyp | Baksidesskydd |
| Egenskaper | Upphöjda kanter, konstruktion i ett stycke, ultratunn, DROP+ technology, precisionspassning, textured edges |
| Skyddsfunktioner | Inbyggda magneter |
| Standarder som följs | MIL-STD-810G 516.6 |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 3 år |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | Google Pixel 10a |
|