Hem : Produkter : Tillbehör : Väskor - övriga : Otter Products
OtterBox Figura Series - Baksidesskydd för mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - polykarbonatskikt, TPE (termaplastisk elastomer), magnet - terra (brun) - för Apple iPhone 17 Pro
Information
TillverkareOtter Products
Artnr
77-000707
EAN
0840434766796
| Allmänt |
| Bredd | 7.585 cm |
| Djup | 1.194 cm |
| Höjd | 15.401 cm |
| Vikt | 28.03 g |
| Material | Polykarbonatskikt, TPE (termaplastisk elastomer), magnet |
| Färg | Terra (brun) |
| Väska |
| Typ | Skydd |
| Rekommenderad användning | För mobiltelefon |
| Skydd | Repskydd, droppskydd |
| Fodraltyp | Baksidesskydd |
| Egenskaper | Soft touch feel, slim, upphöjda kanter, konstruktion i ett stycke, built-in anchors |
| Skyddsfunktioner | Inbyggda magneter |
| MagSafe-kompatibilitet | Ja |
| Standarder som följs | MIL-STD-810G 516.6 |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 3 år |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | Apple iPhone 17 Pro |
|