Hem : Produkter : Tillbehör : Väskor - övriga : Otter Products
OtterBox Defender Series - Skyddsfodral för surfplatta - robust - TPE, polykarbonat - offtider (blå) - för Apple 11-inch iPad Air
Information
TillverkareOtter Products
Artnr
77-000550
EAN
0840434762354
| Allmänt |
| Bredd | 19.984 cm |
| Djup | 2.561 cm |
| Höjd | 26.679 cm |
| Vikt | 468.74 g |
| Robust | Ja |
| Material | TPE, polykarbonat |
| Färg | Offtider (blå) |
| Väska |
| Typ | Skyddsfodral |
| Rekommenderad användning | För surfplatta |
| Skydd | Fallskydd, smutsresistent, skrapskydd, dammtåligt |
| Ytterligare utrymmen | Apple Pencil-förvaringsutrymme |
| Egenskaper | Inbyggt skärmskydd, flerskiktskonstruktion, portskydd, dubbla förankringspunkter för snöre, ställ med fyra lägen |
| Standarder som följs | MIL-STD-810G 516.6 |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 7 år |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | Apple 11-inch iPad Air M2 Wi-Fi, M2 Wi-Fi + Cellular, M3 Wi-Fi, M3 Wi-Fi + Cellular, M4 Wi-Fi, M4 Wi-Fi + Cellular |
|