Hem : Produkter : Tillbehör : Väskor - bärbara datorer : Dell
Alienware Horizon Travel Backpack 18 - Ryggsäck för bärbar dator - upp till 18" - GalaxyWeave black
Information
TillverkareDell
Artnr
AWBP-AW724P-18
EAN
0884116447580
| Allmänt |
| Produkttyp | Ryggsäck för bärbar dator |
| Produktmaterial | 840D tyg, EVA-formad |
| Bredd | 34.5 cm |
| Djup | 22 cm |
| Höjd | 51 cm |
| Vikt | 1.8 kg |
| Notebook-kompatibilitet | 18" |
| Datorstorlekar som stöds | Upp till 18" / upp till 45,7 cm |
| Notebook-kompatibla dimensioner | 41 cm x 32 cm x 3.5 cm |
| Ytterligare utrymmen | Ficka fram, små tillbehör, 2 x sidoficka med dragkedja, 2 x sidofack i mesh |
| Kontrollpunktsvänlig | Ja |
| Egenskaper | Väderbeständig, stötsäker, vadderad axelrem, vadderad rygg, RFID-blockerande ficka, anpassad för säkerhetskontroll, reptålig insida, miljövänlig färgningsprocess |
| Bärrem | Rem till rullväska, axelbärremmar, toppbärhandtag, justerbart bröstband |
| Fodermaterial | Nylex |
| Kapacitet | 33 liter |
| Färg | GalaxyWeave black |
| Diverse |
| Egenskaper | Detaljhandelsförpackning |
| Standarder som följs | TSA |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 3 år |
|