Hem : Produkter : Möss & tangentbord : Tangentbord - kabel : Logitech
Logitech Combo Touch - Tangentbord och foliefodral - med pekdyna - bakgrundsbelyst - Apple Smart connector - QWERTY - nordiskt (danska/finska/norska/svenska) - oxford-grå - för Apple 11-inch iPad Air (M2, M3)
Information
TillverkareLogitech
Artnr
920-012634
EAN
5099206121980
| Allmänt |
| Typ av enhet | Tangentbord och foliefodral |
| Bakgrundsbelyst | Nivå 16 |
| Gränssnitt | Apple Smart connector |
| Typ | Löstagbart tangentbord |
| Snabbtangentsfunktion | Volym, ljusstyrka, startskärmbild, skärmdump, bakgrundsbelysningskontroll, diktering, mediereglage, stör ej |
| Lokalisering och layout | QWERTY nordiskt (danska/finska/norska/svenska) |
| Tangentbordsteknologi | Sax |
| Inbyggda enheter | Pekdyna |
| Skydd | Repskydd, nötningsbeständig, skydd bak, skydd fram, hörnskydd |
| Bredd | 25.2 cm |
| Djup | 18.9 cm |
| Höjd | 1.51 cm |
| Vikt | 495 g |
| Väska |
| Egenskaper | Hål för portar och knappar, penhållare från Apple, bakgrundsbelysning med automatisk justering, 10°-60° justerbara vinklar |
| Diverse |
| Färg | Oxford-grå |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 2 år |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | Apple 11-inch iPad Air (M2, M3) |
|