Hem : Produkter : Minnen : Flash : SanDisk
SanDisk Ultra GO - Flash-minneskort - 512 GB - Video Class V10 / UHS-I U1 - SDXC UHS-I
Information
TillverkareSanDisk
Artnr
SDSDUGN-512G-GN6IN
EAN
0619659228903
| Allmänt |
| Produkttyp | Flash-minneskort |
| Minneskapacitet | 512 GB |
| Minne |
| Hastighetsklass | Video Class V10 / UHS-I U1 |
| Läshastighet | Upp till 190 MB/s |
| Formfaktor | SDXC UHS-I minneskort |
| Teknik | NAND Flash |
| Egenskaper | Stöttålig, vattentätt, röntgentålig, magnetskydd, temperaturbeständig, humidity-proof |
| Programvara / Systemkrav |
| Medföljande programvara | SanDisk Memory Zone |
| Operativsystem erfordras | Apple MacOS 10.13 eller senare, Windows 10 eller senare |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 10 år |
| Mått och vikt |
| Bredd | 23.88 mm |
| Djup | 31.75 mm |
| Höjd | 2.03 mm |
| Vikt | 1.67 g |
| Miljöparametrar |
| Min temperatur vid drift | -25 °C |
| Max temperatur vid drift | 85 °C |
|