Hem : Produkter : Komponenter : Grafikkort : Cisco
NVIDIA RTX Pro 6000 - GPU-beräkningsprocessor - RTX PRO 6000 Blackwell - 96 GB - PCIe
Information
TillverkareCisco
Artnr
CAI-GPU-RTXP6000=
| Allmänt |
| Typ av enhet | GPU-beräkningsprocessor |
| Busstyp | PCI Express |
| Grafikmotor | NVIDIA RTX PRO 6000 Blackwell |
| Egenskaper | Full höjd, full längd (FHFL) |
| Minne |
| Storlek | 96 GB |
| Diverse |
| Energiförbrukning vid drift | 600 Watt |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - hårdvarubyte - 3 år |
| Miljöparametrar |
| Min temperatur vid drift | 0 °C |
| Max temperatur vid drift | 50 °C |
|