Hem : Produkter : Bläck, toner & förbrukningsvaror : Övrigt : HP
HP 963XL - 20.5 ml - Lång livslängd - magenta - original - bläckpatron
Information
TillverkareHP
Artnr
3JA28AE#LS3
EAN
0199764686411
| Allmänt |
| Dimensioner (BxDxH) / Vikt | 60 g |
| Emballagets bredd | 11.4 cm |
| Emballagets djup | 2.5 cm |
| Emballagets höjd | 12.6 cm |
| Emballagets vikt | 70 g |
| Lokalisering | Engelska, svenska, norska, finska, danska, isländska, estniska, lettiska, litauiska, turkiska, hebreiska / Nord EMEA, Öst EMEA |
| Som kan konsumeras |
| Typ av förbrukningsartikel | Bläckpatron |
| Utskriftsteknik | Bläckstråle |
| Färg | Magenta (pigmenterad) |
| Kvantitet | 1-pack |
| Kapacitet | 20.5 ml |
| Kassettens kapacitet | Lång livslängd |
| Egenskaper för tonerkassett | Anti-counterfeit label with QR code (ACF) |
| Avkastning | Upp till 1600 sidor ISO/IEC 24711 |
|