Hem : Produkter : Bläck, toner & förbrukningsvaror : Övrigt : HP
HP 963 - 9.5 ml - cyan - original - Officejet - bläckpatron - för Officejet 9012; Officejet Pro 90XX
Information
TillverkareHP
Artnr
3JA23AE#LS3
EAN
0199764686183
| Allmänt |
| Dimensioner (BxDxH) / Vikt | 40 g |
| Emballagets bredd | 11.4 cm |
| Emballagets djup | 2.5 cm |
| Emballagets höjd | 12.6 cm |
| Emballagets vikt | 50 g |
| Lokalisering | Engelska, svenska, norska, finska, danska, isländska, estniska, lettiska, litauiska, turkiska, hebreiska / Nord EMEA, Öst EMEA |
| Som kan konsumeras |
| Typ av förbrukningsartikel | Bläckpatron |
| Utskriftsteknik | Bläckstråle |
| HP-submärke | Officejet |
| Färg | Cyan (pigmenterad) |
| Kvantitet | 1-pack |
| Kapacitet | 9.5 ml |
| Egenskaper för tonerkassett | Anti-counterfeit label with QR code (ACF) |
| Avkastning | Upp till 700 sidor ISO/IEC 24711 |
| Diverse |
| Standarder som följs | UL ECOLOGO-certifierade bläck |
| Kompatibilitetsinformation |
| Kompatibel med | HP Officejet 9012, 9012e HP Officejet Pro 9010, 9010e, 9012, 9013, 9014, 9015, 9015e, 9016, 9018, 9020, 9020e, 9022, 9023, 9025 |
|