Hem : Produkter : Bläck, toner & förbrukningsvaror : Övrigt : HP
HP 963 - 4-pack - svart, gul, cyan, magenta - original - Officejet - blister - bläckpatron - för Officejet Pro 9010, 9012, 9013, 9014, 9015, 9016, 9018, 9019, 9020, 9022, 9023, 9025
Information
TillverkareHP
Artnr
6ZC70AE#30B
EAN
0199764688729
| Allmänt |
| Emballagets bredd | 12.3 cm |
| Emballagets djup | 4.85 cm |
| Emballagets höjd | 17.1 cm |
| Emballagets vikt | 240 g |
| Lokalisering | Engelska, svenska, norska, finska, danska, isländska, estniska, lettiska, litauiska, turkiska, hebreiska / Nord EMEA, Öst EMEA |
| Som kan konsumeras |
| Typ av förbrukningsartikel | Bläckpatron |
| Utskriftsteknik | Bläckstråle |
| HP-submärke | Officejet |
| Färg | Svart, gul, cyan, magenta (pigmenterad) |
| Kvantitet | 4-pack |
| Egenskaper för tonerkassett | Anti-theft protection Chip included (EAS) |
| Inkluderat förbrukningsmaterial | 1 x bläckpatron (svart) - 24.09 ml - upp till 1000 sidor 1 x bläckpatron (cyan) - 10.74 ml - upp till 700 sidor 1 x bläckpatron (magenta) - 10.77 ml - upp till 700 sidor 1 x bläckpatron (gul) - 10.7 ml - upp till 700 sidor |
| Diverse |
| Standarder som följs | UL ECOLOGO-certifierade bläck |
| Förpackningstyp | Blister |
| Kompatibilitetsinformation |
| Kompatibel med | HP Officejet Pro 9010, 9010e, 9012, 9012e, 9013, 9014, 9014e, 9015, 9015e, 9016, 9018, 9018e, 9019e, 9020, 9022, 9023, 9025, 9025e |
|