Hem : Produkter : Bläck, toner & förbrukningsvaror : Övrigt : HP
HP 953 - 8.5 ml - gul - original - Officejet - bläckpatron - för Officejet Pro 7720 Wide Format, 7730 Wide Format, 7740, 8210, 8720, 8730
Information
TillverkareHP
Artnr
F6U14AE#LS3
EAN
0199764693457
| Allmänt |
| Dimensioner (BxDxH) / Vikt | 36 g |
| Emballagets bredd | 11.4 cm |
| Emballagets djup | 12.6 cm |
| Emballagets höjd | 2.5 cm |
| Emballagets vikt | 49 g |
| Lokalisering | Engelska, svenska, norska, finska, danska, isländska, estniska, lettiska, litauiska, turkiska, hebreiska / Nord EMEA, Öst EMEA |
| Som kan konsumeras |
| Typ av förbrukningsartikel | Bläckpatron |
| Utskriftsteknik | Bläckstråle |
| HP-submärke | Officejet |
| Färg | Gul (pigmenterad) |
| Kvantitet | 1-pack |
| Kapacitet | 8.5 ml |
| Egenskaper för tonerkassett | Anti-counterfeit label with QR code (ACF) |
| Avkastning | Upp till 630 sidor ISO/IEC 24711 |
| Diverse |
| Standarder som följs | UL ECOLOGO-certifierade bläck |
| Kompatibilitetsinformation |
| Kompatibel med | HP Officejet Pro 7720 Wide Format, 7730 Wide Format, 7740, 8210, 8720, 8730 |
|