Hem : Produkter : Bläck, toner & förbrukningsvaror : Övrigt : HP
HP 937 - 4-pack - svart, cyan, magenta, gul - original - Officejet - blister - bläckpatron - för Officejet Pro 8122e, 8125e, 8134e, 8135e, 8138e, 8139e
Information
TillverkareHP
Artnr
6C400NE#30B
EAN
0199764688538
| Allmänt |
| Dimensioner (BxDxH) / Vikt | 11.48 cm x 2.39 cm x 10.01 cm |
| Emballagets bredd | 12.3 cm |
| Emballagets djup | 4.8 cm |
| Emballagets höjd | 17.1 cm |
| Emballagets vikt | 188 g |
| Lokalisering | Engelska, svenska, norska, finska, danska, isländska, estniska, lettiska, litauiska, turkiska, hebreiska / Nord EMEA, Öst EMEA |
| Som kan konsumeras |
| Typ av förbrukningsartikel | Bläckpatron |
| Utskriftsteknik | Bläckstråle |
| HP-submärke | Officejet |
| Färg | Svart, cyan, magenta, gul |
| Kvantitet | 4-pack |
| Egenskaper för tonerkassett | Anti-theft protection Chip included (EAS) |
| Inkluderat förbrukningsmaterial | 1 x bläckpatron (svart) - 27 ml - upp till 1 250 sidor Bläckpatron (cyan) - 10 ml - upp till 800 sidor 1 x bläckpatron (magenta) - 10 ml - upp till 800 sidor 1 x bläckpatron (gul) - 10 ml - upp till 800 sidor |
| Diverse |
| Standarder som följs | UL ECOLOGO-certifierade bläck |
| Förpackningstyp | Blister |
| Kompatibilitetsinformation |
| Kompatibel med | HP Officejet Pro 8122e, 8125e, 8134e, 8135e, 8138e, 8139e |
|