Hem : Produkter : Bläck, toner & förbrukningsvaror : Övrigt : HP
HP 937 - 10 ml - magenta - original - Officejet - bläckpatron - för Officejet Pro 9110, 9120, 9122, 9125, 9128, 9130, 9132, 9135, 9720, 9730
Information
TillverkareHP
Artnr
4S6W3NE#LS3
EAN
0199764687937
| Allmänt |
| Dimensioner (BxDxH) / Vikt | 40 g |
| Emballagets bredd | 11.48 cm |
| Emballagets djup | 2.39 cm |
| Emballagets höjd | 10.01 cm |
| Emballagets vikt | 50 g |
| Lokalisering | Engelska, svenska, norska, finska, danska, isländska, estniska, lettiska, litauiska, turkiska, hebreiska / Nord EMEA, Öst EMEA |
| Som kan konsumeras |
| Typ av förbrukningsartikel | Bläckpatron |
| Utskriftsteknik | Bläckstråle |
| HP-submärke | Officejet |
| Färg | Magenta |
| Kvantitet | 1-pack |
| Kapacitet | 10 ml |
| Egenskaper för tonerkassett | Anti-counterfeit label with QR code (ACF) |
| Avkastning | Upp till 800 sidor ISO/IEC 24711 |
| Diverse |
| Standarder som följs | UL ECOLOGO-certifierade bläck |
| Kompatibilitetsinformation |
| Kompatibel med | HP Officejet Pro 9110b, 9120, 9120b, 9120e, 9122e, 9125e, 9128e, 9130b, 9130e, 9132e, 9135e, 9720 Wide Format, 9720E, 9720e Wide Format, 9730 Wide Format, 9730e, 9730e Wide Format |
|