Hem : Produkter : Bläck, toner & förbrukningsvaror : Övrigt : HP
HP 933XL Value Pack - 3-pack - gul, cyan, magenta - bläckpatron/papperssats
Information
TillverkareHP
Artnr
CR711AE
EAN
0886111754250
| Allmänt |
| Emballagets bredd | 31 cm |
| Emballagets djup | 22.2 cm |
| Emballagets höjd | 3.4 cm |
| Emballagets vikt | 0.9 kg |
| Som kan konsumeras |
| Typ av förbrukningsartikel | Bläckpatron/papperssats |
| Utskriftsteknik | Bläckstråle |
| Färg | Gul, cyan, magenta |
| Kvantitet | 3-pack |
| Avkastning | Upp till 825 sidor |
| Media |
| Inkluderade medier | Fotopapper - A4 (210 x 297 mm) - 75 |
|