Hem : Produkter : Bläck, toner & förbrukningsvaror : Övrigt : HP
HP 924 - 6 ml - cyan - original - Officejet - blister - bläckpatron - för Officejet Pro 8120e, 8122e, 8125e, 8130e, 8134e, 8135e, 8138e, 8139e
Information
TillverkareHP
Artnr
4K0U3NE#30B
EAN
0199764687241
| Allmänt |
| Dimensioner (BxDxH) / Vikt | 40 g |
| Emballagets bredd | 11.48 cm |
| Emballagets djup | 2.39 cm |
| Emballagets höjd | 10.01 cm |
| Emballagets vikt | 60 g |
| Lokalisering | Engelska, svenska, norska, finska, danska, isländska, estniska, lettiska, litauiska, turkiska, hebreiska / Nord EMEA, Öst EMEA |
| Som kan konsumeras |
| Typ av förbrukningsartikel | Bläckpatron |
| Utskriftsteknik | Bläckstråle |
| HP-submärke | Officejet |
| Färg | Cyan |
| Kvantitet | 1-pack |
| Kapacitet | 6 ml |
| Egenskaper för tonerkassett | Anti-theft protection Chip included (EAS) |
| Avkastning | Upp till 400 sidor ISO/IEC 24711 |
| Diverse |
| Standarder som följs | UL ECOLOGO-certifierade bläck |
| Förpackningstyp | Blister |
| Kompatibilitetsinformation |
| Kompatibel med | HP Officejet Pro 8120e, 8122e, 8125e, 8130e, 8134e, 8135e, 8138e, 8139e |
|