Hem : Produkter : Bläck, toner & förbrukningsvaror : Övrigt : HP
HP 903XL - 8.5 ml - Lång livslängd - cyan - original - Officejet - blister - bläckpatron - för Officejet 6950
Information
TillverkareHP
Artnr
T6M03AE#30B
EAN
0199764694317
| Allmänt |
| Dimensioner (BxDxH) / Vikt | 27 g |
| Emballagets bredd | 10.6 cm |
| Emballagets djup | 2.3 cm |
| Emballagets höjd | 11.35 cm |
| Emballagets vikt | 41 g |
| Lokalisering | Engelska, svenska, norska, finska, danska, isländska, estniska, lettiska, litauiska, turkiska, hebreiska / Nord EMEA, Öst EMEA |
| Som kan konsumeras |
| Typ av förbrukningsartikel | Bläckpatron |
| Utskriftsteknik | Bläckstråle |
| HP-submärke | Officejet |
| Färg | Cyan (pigmenterad) |
| Kvantitet | 1-pack |
| Kapacitet | 8.5 ml |
| Kassettens kapacitet | Lång livslängd |
| Egenskaper för tonerkassett | Anti-theft protection Chip included (EAS) |
| Avkastning | Upp till 750 sidor ISO/IEC 24711 |
| Diverse |
| Standarder som följs | UL ECOLOGO-certifierade bläck |
| Förpackningstyp | Blister |
| Kompatibilitetsinformation |
| Kompatibel med | HP Officejet 6950 |
|