Hem : Produkter : Bläck, toner & förbrukningsvaror : Bläckpatroner : HP
HP 933XL - Lång livslängd - cyan - original - bläckpatron
Information
TillverkareHP
Artnr
CN054AE#BGX
EAN
0886111615216
| Allmänt |
| Emballagets bredd | 9.4 cm |
| Emballagets djup | 12.6 cm |
| Emballagets höjd | 2.5 cm |
| Emballagets vikt | 50 g |
| Som kan konsumeras |
| Typ av förbrukningsartikel | Bläckpatron |
| Utskriftsteknik | Bläckstråle |
| Färg | Cyan |
| Kvantitet | 1-pack |
| Kassettens kapacitet | Lång livslängd |
| Avkastning | Upp till 825 sidor |
|